| Myfriend a întrebat:

Cine imi zice niste jocuri pentru android 2.3.

Răspuns Câştigător
| CristinaForTPU a răspuns:

Buna! joacate-->>>
Ninja fruit
NInja jump
Temple run
Angry birs space
Tin shot
Jetpack
Link Lite

7 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Grand theft auto 3, rope escape, run santa run, etc cauta pe market

| Myfriend explică (pentru TestPetrut):

GTA 3 nu merge sad. Am incercat.

| TestPetrut a răspuns (pentru Myfriend):

Poate nu merge pentru ca trebuie sa il cumperi sad dar mai sunt o gramada cum ar fi temple run, turbo kids, what is my perry, what is my wather, turbo fly hd ru astea ti le-am zis pentru ca nu o sa te plictisesti de ele crede-ma incercale si nu te vei plictisiwinking funditucA?:O3

| Alex2312 a răspuns:

Au am avut xperia x8(2.3.7) si ma jucam:Fruit ninja, angry birds, dodle jump, HaWx..totate de pe market si f.i.l.e.l.i.s.t

| thebiggesttroll a răspuns:

Off:depinde de cat 2.3 de exemplu eu am 2.3.5 si gta 3/vicecity merg perfect
onn:fruit ninja, cut the rope, nin jump, modern combat 3/4, doodle jump, wheres my water/perry...

| Myfriend explică (pentru thebiggesttroll):

Si de unde le-ai luat Google Play?