| BaiatulCuDobermanul a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine va rog?! Lg g4 vs Samsung Galaxy s6? Vreu sa-mi cumpar un telefon si din acestea 2 nu stiu pe care sa-l aleg. Popuneri? astept raspunsurile voastre dar nu din internet.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 (128GB, chiar Edge) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara discutie acest Samsung http://bit.ly/1P1OIFF

| notefree a răspuns:

LG fiindca arata mai bine, carcasa din piele pe spate, camera foto foarte buna

| ionut258 a răspuns:

S6, daca nu te deranjeaza faptul ca nu poti scoate bateria sau folosi un card micro sd

| robert63088 a răspuns:

Dupa mine mai bun ar fi un s6!

| Pinkpanda12 a răspuns:

Samsungul e mai bun decât Lg ...cad te prezinți undeva cu un Samsung s6 e altfel decât cu un Lg G4