| Sonel a întrebat:

Cine ma poate ajuta, am probleme cu messengerul de pe telefon. Nu imi mai apare acea litera I in cerc, colt dreapta sus, langa semnul telefon si camera video, dupa cele doua semne trebuia sa apara acel I incercuit de unde poti face anumite setari. Imi lipseste... lipseste si mesaje request, am dezinstalat messengerul si l-am instalat din nou, actualizat. Cine ma poate ajuta?
Multumesc.

1 răspuns:
| Matei_Mihai_Alex_1971 a răspuns:

Ala e un update la Messenger. Ca sa intri in chestia pe care înainte o accesai din acel "I", acum apesi pe poza persoanei/grupului. FUNDA?