| Madhu a întrebat:

Cine mă poate ajuta legat de o resetare la un telefon? Cum pot reveni din resetare sa nu il aprind? E in chineza scris... Am un Allview x4 soul infinity N, era ecranu impartit si s-a blocat, l-am inchis/stins ecranu (asa am facut de multe ori si isi revine dupa), dar nu se mai aprindea. Screenshot se auzea ca pot face, am tinut apasat power si apasat pe ecran dupa opreste alimentarea. Am incercat sa il aprind, dar a intrat in meniul de resetare... Va rog, seriozitate!

1 răspuns:
| AlleXuSS a răspuns:

Salut deci tu doresti sa dai reset la telefon adica Wipe complet sau vrei doar sa scapi de acea problema cu lag-ul?