| DelphhiN a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa fac thetering de pe telefon pe laptop va rog? am reusit sa il conectez dar cand ajung pana sa ma conectez imi apare un triunghi galben, o eroare de fapt, ma poate ajuta cineva va rog

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

In primul rand trebuie ca telefonul sa fie conectat la internet prin reteaua 3g si nu prin wi fi.
daca pe telefon ai wi fi pornit se v-a dezactiva automat atunci cand activezi tetheringul.
asiguta-te ca ai configurat corect telefonul si ca pe acesta functioneaza corect internetul
daca iti cere o parola trebuie sa o introduci corect.