| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate să îmi spună si mie ce este obiectul din stânga care seamana cu o cameră? http://www.cel.ro/......zEr-l/poze

3 răspunsuri:
| pufipo a răspuns:

Are 2 camere - una pe spate de 13M şi una pe faţă de 5MP

| Heureuse a răspuns:

Asta stiu ca are doua camera pentru ca il folosesc. Voiam să întreb ce-i cu acel obiectiv. Este pentru senzori? Pentru ca mie mi se pare ca este ca o cameră. Telefoanele Samsung mai au si functia pentru deblocare faciala si mai are " doi ochi" mici acolo, dar nu stiu ce sunt.

| THeodor_Horia_2000_JfrQ a răspuns:

In dreapta ai blitul.In stanga blitului ai 2 senzori, iar in stanga ai camera de pe fata!