| nickname97 a întrebat:

Cine stie cat imi vine in plus la factura daca am 1 euro cost. pe Vodafone!

Răspuns Câştigător
| Xam a răspuns:

Poi osati vina cu niste lei an plus un 1 euro este cam 5 lei
asa ca osati vine cu vreo 5 sau 6 lei an plus pe langa abonamemt

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Pai cat e abonamentul tau pe luna, + cat cost suplimentar faci.

| SparkleO a răspuns:

O sa primesti pe langa pretul abonamentului, 5 lei de plata.
stai linistit, nu e mare lucru. can ai cost de 15-20 de euro, atunci e problema.

| adrybubuok a răspuns:

Da, dar nu semnificativ. cat ai depasit.