| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum fac downgrade la iphone 4 de la 7.0.2 la 6.1.2 sau.6.1.3? (Nu am shsh-uri salvate.) Va rog explicat-mi pas cu pas. Funda

1 răspuns:
| cipi90 a răspuns:

Nu merge, aceeasi prostie am facut si eu (i-am bagat ios 7)! am cautat...m-am interesat,am incercat tot felul de solutii de pe net, degeaba! singurul lucru pe care poti sa-l faci e sa te obisnuiesti cu el, stiu ca e nasol, dar cu timpul, nu mai pare chiar asa! are si minusuri si plusuri!