| Motănaş a întrebat:

Cine stie cum sa instalez o aplicatie pe telefon?
Samsung Galaxy S3

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LTAA a răspuns:

In cazul in care este vorba despre o aplicatie din afara Google Play, cu terminatia.apk: mai intai trebuie mers la setari > confidentialitate > bifeaza "instalare aplicatii din afara play store", apoi in file manager intra la locatia fisierului si atinge-l, apoi confirma.

| Otto2014 a răspuns:

Intri in magazin play, cauti aplicatia, apesi pe ea si dupa apesi pe instaleaza.

| HereToHelp a răspuns:

Stiu eu. Despre ce e vorba?

| Motănaş explică (pentru HereToHelp):

Pai, nu am Magazin play pe telefon, si nici nu stiu cum sa-l descarc, ma ajuti?