| Andra00009 a întrebat:

Cine stie cum se face captura la ecran cu telefonul Orange nivo?happy Sau cum poti face sa nu mai sune cand faci poze. va rog frumos

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

La captura ecran cauta pe google play ceva cu screenshot.

ca sa nu se mai auda sunetul cand faci poza, in cazul in care nu are optiunea sa dezactivezi sunetul, da telefonul pe silentios. nu o sa se mai auda.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a efectua screenshot pe acest telefon cu Android Jelly Bean trebuie sa utilizezi urmatoare combinatie de taste: Volum jos + Buton Power pentru 2 secunde.
Pentru volum camera foto, incearca sa iti setezi telefonul pe Silent.

O zi buna,
Orange Helper

| ali_8949 a răspuns:

Te-ai intrebat vreodata de ce exista morotul de cautare google?