| Ingrid_Alexa_1994 a întrebat:

Cine stie daca telefonul Samsung galaxy note n7000 este bun?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

DA, este foarte bun - preţul este cam mărişor ( 2000 lei ).

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Note-N7000-Blue.html

3 răspunsuri:
| Boobo_Bogdan_1997 a răspuns:

Da este foarte bun am si eu acelasi telefon

| MitzzaKMK a răspuns:

Da este foarte bun si iti recomand linkul trimis de bursuc001 si chiar daca are un pret cam marisor isi merita banii.

| Gherman_Florin_1996 a răspuns:

Este cel mai tare dupa parerea mea deja am dat comanda big grin ecranul super amoled procesor cu 2 nuclee de 1, 4 GHZ 1 gb ram si este foarte rezistent chiar daca pare un telefon facut din coaja de ou ca tie frica sa il iei in mana e foarte rezistent