| SpecialGirl10 a întrebat:

Cine stie daca trebuie sa platesc pentru a intra pe facebook pe telefon Nokia c3 cu tastatura qwerty cu abonament?

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Sunt sigur ca nu trebuie sa platesti pentru ca Facebook-ul e gratuit, poate trebuie sa platesti netul.

| Ea12345 a răspuns:

Nu platesti facebookul, ci accesul la internet. Daca nu ai wifi si sa se conecteze la el, desi nu cred ca se poate cu acest telefon, atunci da, vei plati.

| SpecialGirl10 explică (pentru Iulian03):

Ei,ma rog la internet ma refeream daca trebuie sa-l platesc, pentru a intra pe fb.

| Matt24 a răspuns:

Platesti internetul.Fb este pe internet, deci da, daca stai pe fb pe mobil si nu ai wifi, platesti.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Platesti doar netul