| AndreySiAtat a întrebat:

Cine stie sa îmi spună daca pot păstra aplicațiile care le am acum pe un iphone 5s... vreau sa îmi cumpăr 6 si as vrea sa știu cum pot sa nu pierd unele aplicații pentru care am plătit.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai aplicatiile platite sunt pe Contul de iCloud. Daca cu acel cont intri pe 10 iPhone-uri pe toate poti avea aceea aplicatie/joc.
Faci un Back-up si cand bagi contul iCloud in iPhone 6 acolo iti vine chiar cand faci setup-ul daca vrei sa pornesti telefonul ca unul nou sau daca vrei sa faci back-up cu datele de pe iPhone 5s cele salvate de tine cand ai dat back-up. Si cam asta e.
Bafta.

1 răspuns:
| AndreySiAtat explică:

Si ramân si aplicațiile free...nu?