| Whitesnake99 a întrebat:

Cineva care s-a portat recent la Orange venind din alta retea...cu abonament si acelasi numar? Cat platiti lunar si cat net aveti? (+Fara telefon cumparat la abonament). Funda!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cat platiti lunar si cat net aveti?"

toți se incadrează aici:

https://www.orange.ro/magazin-online/abonamente-fara-telefon

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Eu plătesc 9 lei pe lună. Am abonament la mine la biserică și am 50 de minute din care 50 de minute SMS național. big grin Sunt mulțumit și recomand abonarea la această rețea. happy Funda? big grin

| Simpatic a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Numai cersi ma funde daca nu dai raspunsuri corecte si coerente!