| anonim_4396 a întrebat:

Cineva ma suna cu numar ascuns si am aflat de chestia asta ca sa aflu numarul:sa formez *#30#.Am format si mi a aparut ca am activat ceva dar nu imi dau seama ce serviciu este.Stie cineva ce am facut formand *#30#?

4 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
La acel numar suni pentru a afla cine te suna cu numar ascuns.
Dar poti afla cine te suna doar daca acela este la tine in agenda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://videotutorial.ro/tag/se-poate-afla-cine-ma-suna-cu-numar-privat/
Nu stiu ce ai activat (depind si de retea), poate o optiune cu muuuulte minute dar mai scumpa. Uita-te in meniul retelei (*100#) si verifica optiunile active.

| Xam a răspuns:

Mai am ancercat si ieu `si imi apare Id apel afisat deci poate cand te suna cu nr ascuns osati apara

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Este diez31diez