| XatomisX a întrebat:

Cineva ma tot suna de 2 3 zile cu numar privat si vreau neaparat sa stiu cine e da stiu ca pot bloca apeluriile ascunse dar eu am nevoie neaparat sa aflu cine ma suna pentru ca am o banuiala. exista vreo sansa? Daca merg la operatorul de telefonie ei pot afla?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti afla de la operatorul de telefonie pe baza unei hotarari judecatoresti... asta daca e cazul

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Gasisem o metoda, era pe romtelecom parca, te inregistrai acolo, setai ceva in telefon si daca te suna cineva cu privat ii respingeai, dupa intrai pe site si vedeai apelurile pierdute, din cate stiu nu mai merge, dar poate gasesti ceva asemanator.