| 404namenotfound a întrebat:

"Cod de eroare necunoscut in timpul instalarii aplicatiei "960"
Cand vreau sa descarc o aplicatie din magazin play imi da eroarea asta, din ce cauza?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai cont pe Google?

| 404namenotfound explică (pentru darrio2007):

Da, am. Caut aplicatia dorita, o descarc, imi apare ca se instaleaza si dupa 2-3 secunde imi da eroarea de care am zis mai sus.

| darrio2007 a răspuns (pentru 404namenotfound):

Chiar nu inteleg ce ar putea fi.

| 404namenotfound explică (pentru darrio2007):

Pe google nu am gasit nimic, nu mi-a mai dat erori de genu' pana acum.

| Kennedy97 a răspuns:

Ai pierdut semnalul, pe moment?

| 404namenotfound explică (pentru Kennedy97):

Nu stiu... Nici acum nu imi merge si semnal am.

| Kennedy97 a răspuns (pentru 404namenotfound):

O reformatare a telefonului?

| 404namenotfound explică (pentru Kennedy97):

Nu mai este nevoie, acum pot descarca aplicatii. Nu stiu de ce nu imi mai da eroarea aceea, pur si simplu si-a revenit singur.

| Grasu_Constantin_1995 a răspuns:

Si mie imi da eroarea asta si pe langa si -24