| Kendji a întrebat:

Contul meu de Facebook este blockat imi spune sa confirm identitatea, cand intru sa confirm identitatea, imi spume ca nu se poate acum sa incerc mai tarzou, am incarcat pana m-am saturat, pot face alta metoda?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cumva ti s-a cerut sa atasezi un act de identitate si cu poza pe el?
Cum si unde intrii, daca nu ai trimis atasamentul cu ID-ul si poza, ca sa iti dea drumul al FB?!

| AndreiMarin499 a răspuns:

Din cate știu nu, în cel mai bun caz contul tau o sa fie deblocat dar sunt șanse mici.

| King_Ionut_1998 a răspuns (pentru AndreiMarin499):

Nu stiu... Asa cred si eu ca o sa ii dea drumul