| Chiron a întrebat:

Contul tau va fi dezactivat in 5zile.Acest numar Telekom Ro/creditul ramas se vor pierde. Reincarca sau cumpara valabilitate si continua sa utilizezi cartela.
Dupa ce am reincarcat (5 euro) trebuie neaparat sa activez o optiune de voce? sau acum pot face ce vreau cu creditu?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu te sfătuiesc ca să cumperi cu acești 5 Euro opțiunea N5 de la Telekom. Vei fi astfel mult mai în avantaj.
Suna direct formând 1234. Și după ce zice să selectezi limba română, apeși fără pauză pe 1010 și vei direct cu un operator și va putea să îți activeze opțiunea dorită.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Poti sa faci orice cu creditul, nu te obliga nimeni sa activezi o optiune. Daca folosesti respectiva cartela doar pentru a fi sunat poti sa incerci sa cumperi valabilitate din creditul ramas.