| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

CRACIUN FERICIT! Ok, am si eu o intrebare ciudata, stiu.Azi am primit de la mosu telefon nou (e smart) si am router de wireless in casa doar ca tata a uitat parola de la wi-fi si nu pot intra pe net de pe telefon, din cauza asta.Ce sa fac? Se poate face ceva?

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Craciun fericit!
Poti folosi mb pentru moment. happy

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da, mai exact ce model de router ai? Daca nu e cea de pe spate, trebuie sa intrii pe adresa locala in pc 192.168.1.1 sau 192.168.0.1 (scrie pe spatere routerului) si cauti la wireless > security (in functie de router difera adresa aceasta) si vei gasi acolo parola. Daca nu, poti sa faci un reset si o sa mearga sa pui ce parola vrei.

| shaka a răspuns:

Incearca ADIMN cred ca merge