| mihbogdan a întrebat:

Creau sa imi spuneti niste modele faine de telefoane cam asa de 6-7 mil si un iphone cu abonament cat costa cel mai ieftin etc

4 răspunsuri:
| IAOIADNAA a răspuns:

Cele mai tari telefoane sunt smartphon-urile, dar alea costa de la 15 mil modelele mai vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing iauzi cica iphone ieftin laughing. Ma sarantocule, ca sa iti iei tu iphone ai nevoie de bani cu caruta, taranule, cand faci rost de bani vii aici si ne povestesti.

| loveMusick a răspuns:

Nokia c3, Motorola fire... nu mai stiuhappy

| AlexTroll a răspuns:

Uita-te pe Orange cat costa iphone la abonament si la banii tai cel mai bun care til poti lua e LG optimus one, Samsung galaxy gio, galaxy mini, se xperia x8, xperia x10 mini (din magazin)
la mana a2a cauta pe okazii modelul dorit si iti alegi