| SimoneGanu10 a întrebat:

Credeti ca Allview p6 energy lite este un telefon bun pentru pretul lui?

4 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Daca accepti schimbul de baterie durabila pe o performanta medie, atunci da. Isi merita banii.

N-am cum sa-ti spun daca sa il cumperi sau nu, pentru ca e o chestie de preferinta.

| SimoneGanu10 explică (pentru Speed99):

Telefonul ruleaza decent aplicatiile?

| Speed99 a răspuns (pentru SimoneGanu10):

Din specificatiile care le-am citit, da, ar trebui sa ruleze fara probleme orice aplicatie, inclusiv jocuri.
Insa nu te astepta sa faci multi-tasking pe el.

| XYZ02 a răspuns:

Nu merita, e o porcarie.
Eu ti-as recomanda aceste doua modele, care sunt doar cu 50 de lei mai scumpe:
https://www.emag.ro/......DM6D3DBBM/

https://www.emag.ro/......DYS9K7BBM/

Acel Xiaomi are bateria mai mare decat P6 energy Lite+o performanta mult, dar mult, extrem de mult, neimaginabil de mult fata de P6 energy Lite.

Decizia e a ta, poti sa te uiti la niste review-uri pe net ale acelor doua modele recomandate de mine
Xiaomi Redmi 4x si Meizu M5

Ca performanta este asa:

Redmi 4x>Meizu M5>P6 energy Lite

Daca ti-ai comandat acel P6 energy Lite iti recomand sa anulezi comanda, iar daca il ai deja poti sa-l returnezi in termen de 31 zile de la PRIMIRE(nu cand ai pus comanda, ci cand l-ai primit)

Sa-mi spui ce ai facut pana la urma ca sunt destul de curios.
Sa stii ca astept un raspuns.