| AlxGoliatH a întrebat:

Credeti ca este o alegerea buna sa cumpar un Huawei ascend g300? Multi spun ca este o firma foarte proasta, dar acest telefon este chiar foarte bun la pretul sau.Sa cumpar acest model sau sa imi iau un Lg l5?

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Este o firmă foarte bună, telefonul merită banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doi colegi carora le-au cedat Huawei-urile. Pe Samsung, de asemenea, nu as mai merge, le fac la norma. Incerca sa gasesti un LG facut chiar in Coreea, asta te va scapa de multe probleme.

| Deliiiia a răspuns:

Telefonul surorii mele este de la aceasta firma si merge foarte bine.

| Graffy97 a răspuns:

Clar LG-ul... cu totul ca in banii astia iti iei un Allview P5 MINI ( un telefon reusit, rezistent, performant + raportul calitate-pret OK )

| ad3w5ewbpwte3st a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../6942,6991
Te las pe tine sa decizi, desi, dintre cele doua, iti recomand LG-ul.

| daninicol a răspuns:

Eu cred ca cele mai bune telefoane sunt cele de la Samsung sunt si ieftine dar au performante ridicate! Cred ca Samsung nu se compara cu Huawei sau cu LG.Asta este parerea mea.O zi buna!