| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca-n 2020 se mai merita iphone 6s 16gb? Dar in comparatie cu Huawei p8 lite?

9 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De iphone nici nu vorbim, p8-ul ala este cam slabut.

| danutzu96 a răspuns:

Nu mai merita, ambele sunt vechi. Mai strange ceva bani si ia un Huawei P20 lite macar.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns (pentru danutzu96):

Am gasit un 6s de vanzare la cineva si ma gandesc ca sa-mi schimb p8 lite-ul daca tot am ocazia( totusi ezit putin deoarece n-am avut nicio problema cu telefonul actual, asta deoarece eu il folosesc doar sa navighez internetul, Youtube, social media, citit carti format pdf si inca alte cateva aplicatii ce nu solicita mult telefonul). Mai mult ma tenteaza upgrade-ul asta pentru designe-ul iphone-ului 6s.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu aș alege Iphone 6.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În comparație cu p8 lite da merita

| alexalx9777 a răspuns:

În zilele noastre nu se mai merită iPhone 6, dacă ne gândim că deja a apărut 11. În comparație cu P8 este ok pentru ca androidul nu o să se compare niciodată cu Apple. Deci dacă vrei să alegi între pe 8 și iPhone 6 eu zic să îți iei iPhone 6.

| danutzu96 a răspuns (pentru alexalx9777):

Ma faci sa rad rolling on the floor "Android nu se compara cu Apple ", serios?

| alexalx9777 a răspuns (pentru danutzu96):

Fiecare cu parerea lui dar toată lumea știe că iPhone ul este mai bun ca androidul.

| danutzu96 a răspuns (pentru alexalx9777):

1. tu compari un device cu un sistem de operare (corect IOS-Android)
2. afirmatia e nefondata
Si daca vrei sa le compari citeste un pic din ce "familie "de OS-uri se trage fiecare si o sa vezi ca's rude rolling on the floor.