| Light_Denys_1986 a întrebat:

Credeti ca pe noul LG G4 o sa puna ecran 3k? asa reiese din unele scurgeri pe internet thinking, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| imaqtpie a răspuns:

O sa aiba aceeasi rezolutie ca G3. G3 a avut de suferit la performanta din cauza rezolutiei mari. Snapdragon 810 va duce mai bine rezolutia.

PS: Am scris de pe un G3 tongue

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Din cate am inteles nu o sa puna pe G4 un ecrank 3K... poate la urmatorul model o sa se ajunga la asta. Oricum, tot ce e sigur e faptul ca G4 o sa fie mai bun ca S6 cu siguranta!