| caroline27 a întrebat:

Credeti ca se va ieftinii iPhone SE-ul la 15 milioane acum, de black friday?

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Da!

| Mihaelablabla a răspuns:

Eu cred ca da.

| 4StarLight a răspuns:

Eu deja l-am văzut la Flanco cu 16 sau 17 milioane adică 1, 599 sau 1, 699 lei, deci nu văd de ce nu s-ar ieftini.

| caroline27 explică (pentru 4StarLight):

Eu imi doresc un iPhone 5s, de fapt. Si nu stiu ce sa fac. Daca sa mai astept, sau nu. poate se va ieftinii SE-ul. Tu ce zici? Imi place mai mult SE-ul.ce-i drept

| kendallsch a răspuns (pentru caroline27):

De ce nu iti iei un Samsung?

| versatile a răspuns (pentru caroline27):

O sa fie la reducere cu siguranta, e mult mai bun oricum decat 5s-ul big grin

| caroline27 explică (pentru kendallsch):

Am avut experiente urate cu samsungurile

| 4StarLight a răspuns (pentru caroline27):

Şie eu îmi doresc de mult un Iphone, dar nu prea stau să urmăresc promoţiile, uită-te și la care este mai bun, care are camera mai bună pentru că o diferenţă de 100 de lei poate face o mare diferenţă dintre calitatea celor 2 Iphone-uri!