| AndreeMunteanu a întrebat:

Cu aplicatia WhatsApp poti suna pe cineva? sau poti doar sa trimiti inregistrari audio? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Apollonir a răspuns:

Cu What'sApp nu poti suna pe cineva poti vorbi si incarca mesaje. Sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar mesaje online. Dupa un an trebuie platit 1€ prin paypal.

| AndreeMunteanu explică (pentru mgtow):

Nu. ma refeream daca poti vorbi. cum e la yahoo messenger (cu microfonul)

| mgtow a răspuns (pentru AndreeMunteanu):

Nu merge sa trimiti inregistrare doar un link din youtube cu tine daca e.

| SasNetRomania a răspuns:

Poti suna din luna asta urmareste tutorialul asta: http://sasnet.eu/......g-feature/

| Ene_Mihnea_1982 a răspuns:

Ambele