| aly300 a întrebat:

Cu cat pot vinde un Acer liquid e2 duo? care funcționează si arata perfect

3 răspunsuri:
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Cauta pe site-urile de anunturi daca mai sunt la vanzare, si te iei dupa pretul celorlalti, iar daca nu se gaseste il poti vinde un pic mai ieftin decat in magazine.

| Admunssen a răspuns:

Legea nescrisa a pietei Scond Hand se refera la 50% din valoarea celuiasi produs nou. In anumite conditii poate creste pana la asteptari, dar mai greu.

| OnuOnulică a răspuns:

Din cate am vazut costa 750 de lei...il poti vinde la jumatate de pret adica la 450 de lei...sau sa urci la 500 de lei daca arata impecabil.