| DenisIonut01 a întrebat:

Cu ce afecteaza iphonul in afara ca nu poti baga alta cartela de alt operator daca e blocat pe Vodafone?

2 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Nu ii poti mari spatiul de stocare, pentru ca nu se poate baga card in el, daca il scapi pe jos, chiar si din pat pe parchet sau gresie se sparge tot, apoi daca cumva se blocheaza, nu ai ce baterie sa scoti ca sa termini repede treaba, sa nu stai dupa el pana se deblocheaza singur, daca il scapi si i se sparge carcasa si ecranul te costa destul de mult sa schimbi piesele distruse... si cam atat. Dupa parerea mea iPhone e cam varza.

| DenisIonut01 explică (pentru vlad89c):

1.cati ani ai? 2.eu am intrebat daca afecteaza cu ceva daca e blocat in reteaua Vodafone in afara ca nu poti schimba cartela pe Orange sau cosmote. si tu ce imi raspunzi?