| Dontforgettosmile a întrebat:

Cu ce se curata carcasa de telefon alba din silicon? Am incercat cu multe chestii, dar NIMIC!

3 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Depinde cu ce e murdara si pe viitor iti recomand sa nu iti mai achizitionezi huse albe ori lucruri de culoare alba, de ce? Pentru ca se murdaresc foarte usor chiar daca suunt frumoase, la fel si la telefoane, eu am un telefon alb si cum l-am atins putin de ceva sau sa murdarit cu ceva mai inchis la culoare se vede imediat si trebuie sters, ok, ai inteles tu la ce ma refer!

| Dontforgettosmile explică (pentru Bizzle):

Primele zile n-am avut probleme cu ea. Apoi treptat s-a murdarit. Nu e nu stiu ce murdarie, eu am grija de lucrurile mele, doar cand l-am pus pe masa sau l-am tinut in mana. Atat!

| Metin2QuestAsk a răspuns:

De obicei nu se curata ci se sterge cu substante chimice speciale! Trebuie sa intrebi la vanzator-ul de telefoane mobile! happy