| anonim_4396 a întrebat:

Cu husă sau fără husă? Cum preferați să vă țineți și să vă utilizați telefonul mobil? Eu, la Samsung Galaxy A10 al meu, i-am cumpărat husă transparentă din silicon all cover (față+spate) deoarece când am mâna transpirată tinde să-mi alunece, plus că nu vreau să-i murdăresc ecranul și spatele cu amprente sau să-mi scape pe jos și să se spargă și așa are un design slim care-l face să pară fragil.

Răspuns Câştigător
| morfeo a răspuns:

Eu la S10 l-am lasat cu folia aia de plastic cu care a venit si am cumparat o husa de silicon originala doar spate

9 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Am husa la telefon de cand l-am luat, si folie de protectie ecran pusa pe drum pana sa ajung acasa de la achizitionarea lui.

| PainTech a răspuns:

Neagra portofel.

| Felys a răspuns:

Si eu am ca si tine la un galaxy A20 plus folie pe ecran.L-am scapat de cateva ori si nu a patit nimic

| JicaContra a răspuns:

Https://www.urbanarmorgear.com/
si bijuteriile de familie sunt in siguranta... cea mai ridicata

eu mi-am scapat de vreo 3 ori telefonul pe strada, pe beton, etc. si nu are nici macar zgarieturi, a meritat investitia pana in panzele albe;)

| RKBlue a răspuns:

Am o husa albastru inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu il port cu husa, dar daca gasesti una care iti place mai bine cu husa, pentru protectie

| Speranta12 a răspuns:

Mie nu-mi plac husele transparente din silicon ca am vazut la prietenii mei ca se ingalbenesc cu timpul. Eu am una neagra stil portofel.

| ValentinGabi a răspuns:

Prefer cu husă că-i lungesc durata de viață

| Jokers666 a răspuns:

Mie imi place sa am un telefon fara husa ca ii mai simplu