| Anonym3434 a întrebat:

Cum activez din nou functia de virbare a telefonului cand imi raspunde cineva? Am mai avut-o activata si nu mai stiu cum o reactivez. Am Allview p5 life, dau funda ♥

1 răspuns:
| RazvanBaranguta1337 a răspuns:

In partea de sus a ecranului iti apare o bara neagra orizontala. Gliseaz-o in jos si vei observa in cateva chenare patrate unele din caracteristicile telefonului. In chenarul pentru sonor, apasa-l odata ca sa intre in modul de vibrare.