| anonim_4396 a întrebat:

Cum activez netul pe cartela Orange prepay 5 euro (numar nou)? nu am primit trafic automat, ce trebuie sa apelez? multumesc!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Apeleza *100# si de acolo sigur te descurci.
Bafta!

| Gabi19971983 a răspuns:

Poti sa iti pui inernet gratuit, fara sa cheltui cei 5 euro.
Mai bine incarcati cu minute si sms-uri.
Deci apeleaza la *100#.
Apoi alege optiunea "internet".
Apoi "tazteaza internet gratuit pe mobil".
Apoi "activeaza"
Si ai 110 MB gratuit pana cand ii termini, nu doar o saptamana cum iti va scrie acolo.
Vezi va trebui sa primesti mesaj de la Orange sau 333 in care spune ca ai 110 MB.
Mai apeleaza tu la 333.
Succes. Funda?

| Athée a răspuns:

Apeleaza *100#.
Opt. internet.
Activeaza.
Te vei descurca.

| Maddy18 a răspuns:

completezi asta si iti trimit setarile prin sms http://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html