| Toxic0 a întrebat:

Cum activez netul pe Vodafone? Cum configurez? Repede...

5 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Dupa ce iti activezi optiunea, vei primi un sms de la ei cu detaliile de activare

| Toxic0 explică:

Ma, pai am cumparat cartela, si cand intru pe Wi-Fi imi zice serviciu indisponibil. Am cumparat cartela cu 5 euro. Deci?

| Toxic0 explică:

Ce as putea face? Adica sa se configureze automat. Am intrat pe site la Vodafone, am bagat numarul meu, si codul pe care l-am primit prin mesaj. Imi zicea sa aleg Vodafone MMS sau Vodafone Live. Am incercat sa aleg numai unu, adica prima data Vodafone MMS, si a doua oare Vodafone Live, dar la a treia incercare am dat pe amandoua. Imi zicea reload, am dat dar nu s-a rezolvat nimic.

| Toxic0 explică:

Pai, setarile pentru net, adica Vodafone live! PRE sau Vodafone MMS PRE, cu proxi, nume, dns, etc. Pentru telefon GT-S5260, ma refer, dau funda+vot...

| mirlanul a răspuns:

Suna la *100# si vezi cerintele ce tile da