| anonim_4396 a întrebat:

Cum activez optiunea de la Orange cu 3 euro, minute nationale? Ce numar trebuie sa formez?

5 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Formeaza *100# si ai acolo optiuni cu ofertele lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Poți intra la ei pe site: www.orange.ro/opțiuni
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincera sa fiu pentru a activa optiuni la orange poti apela *100#. Acolo poti gasi mai multe optiuni.Bafta:-)

| aiurica a răspuns:

Formezi *100# si intri in meniu...la optiunea oferte. Ai oferte care nu includ serviciul Orange young. Daca faci parte si din Orange young, ai mult mai multe oferte avantajoase... le gasesti acolo detaliate.

| Cartele a răspuns:

Gasesti aici optiuni cu minute nationale http://www.cartele-telefon.net/Minute%20Orange