| Valyasdfg a întrebat:

Cum actualizez Android la Samsung Galaxy Grand prime?

2 răspunsuri:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut.Daca nu ai mai primit nici o actualizare pe wifi incearca sa rescrii softul cu ODIN. Flashurile le gasesti pe Samfirmware.com.
Sau incearca la un service local. Daca esti din Bucuresti intra pe www.ServiceTelefoane.ro

| TheTom7 a răspuns:

In teorie daca nu mai primesti updateuri de la Samsung nu poti, dar daca chiar vrei asta poti instala un custom rom, totusi nu prea ai ce sa scoti din acel telefon nici asa, este destul de slab, dar va fi putin mai bine ca inainte daca gasesti un rom bun. Nu incerca daca nu te pricepi.