| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu al cui e numarul asta?
e urgenta! Funda! daca puteti si voi sa sunati sau sa aflati cumva! Multumesc frumos

9 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Te duci la politie si intrebi.
Trebuie sa ai un motiv intemeiat.
Politia nu iti va putea zice a cui este dar iti va putea zice unde locuieste cu exactitate acel om.

| Biiskrem a răspuns:

Suni și întrebi cum se numește posesorul telefonului că nu se moare din asta... De ce ar trebui să sunăm noi?

| anonim_4396 explică (pentru Biiskrem):

Faza e ca am sunat, dar nu se intelege nimic din ce zice si imi trimite mesaje in engleza, intrebai cine e si primii un raspunslaughing "i love you" super ce sa inteleg?

| Biiskrem a răspuns (pentru anonim_4396):

Îi place vocea ta, e un leșinat laughing

| anonim_4396 explică (pentru Biiskrem):

What?laughing ai sunat?

| Biiskrem a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu... Doar că numărul e de România, deci și el e român waiting Și dacă-ți răspunde cu „i love you". E clar.

| anonim_4396 explică (pentru Biiskrem):

Ok,ok big grin

| Michaella12 a răspuns:

Suni si vezi cine raspunde.

| anonim_4396 explică (pentru Michaella12):

Sunai, crede-ma