| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu al cui e numarul de telefon care m-a sunat? Stiu ce retea e, iar pe google nu l-am gasit.Persoana in cauza nu raspunde la SMSuri.

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Cu portarile numerelor care se fac, nici reteaua nu poti sa o stii sigur.
Nu poti sa afli. Poate daca suni si vorbrsti cu persoana.

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E Liviu Dragnea e nervos are dureri la coloană si te a bagat in...

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am zis adineauri ca nu m-a jignit. Nu intelegi romaneste?

| Simpatic a răspuns:

Suni la SRI si le dai nr respectiv, iti vor spune sa trimiti SMS la un nr special costa vreo 6 euro parca si de acolo iti va veni un msg in care iti va spune numele si prenumele persoanei care te-a sunat.

Acum pe bune! ce atata stres pe capul ta, nu ai recunoscut persoana asta e.

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

La SRI sa suni tu. Si oricum stiu pe cineva care lucreaza acolo.

| Catrice a răspuns:

Din cate se pare, cunoști deținătorul numărului. De ce nu îl întrebi pe el?!

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Am o banuiala, nu-s sigura.

| Lioana a răspuns:

Daca pui numarul la cautare Google si nu gasesti nimic, daca nici la cautarea Facebook nu gasesti nimic, nu poti afla cine e daca el nu vrea sa afli.

| cfrtobias a răspuns:

Cauta pe Facebook la cautare poate afli happy de are pus

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Am cautat si n-am gasit nimic. Poate ar trebui sa sun.Am sunat de 2 ori. O data a raspuns robotul si a doua oara suna.

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca va avea nevoie te va suna ea/el inapoi daca nu iti bati cap deageaba

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

E un el. M-a sunat o data si eu am inchis pentru ca vorbea vulgar.

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa il bati sau ceva? altfel n-are rost doar sa afli date despre el si atat

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Nu, nu vreau sa-l bat. Nu m-a jignit, a folosit un cuvant obscen, atat.Are rost sa aflu cine e.

| Trioda a răspuns:

Mda sacaitoare problema.
sa nu faci un fix de la asta. happy
Uite aici citeste atent, si este o solutie macar pentru viitor, insa nu te forta prea tare nu se merita..si de ce raspunzi la numere necunoscute?

https://a1.ro/......54349.html

| anonim_4396 explică (pentru Trioda):

Nu m-a sunat cu numar ascuns. Singurele apeluri pe care le resping sunt cele cu numar ascuns. Am raspuns de curiozitate.

| Trioda a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii zicala aia : Curiozitatea a omorat Pisica? happy

O zi buna! happy

| anonim_4396 explică (pentru Trioda):

A omorat pisica, nu pe mine.

| EduardPeTPU a răspuns:

Il intrebi