| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu ce numar de telefon am daca nu mil stie nimeni si nici nu am minute sa sun pe alt cineva.Cine ma ajuta sa imi aflu nr-u de tel ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Trimite mesaj cu contacteaza-ma: *111*numarul de telefon# si apelezi. Bafta!

2 răspunsuri:
| AnnaMadalina a răspuns:

Suna la 222. Alege limba romana si de acolo te descurci tu. Robotul iti va dicta numarul de telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cartela Orange apelezi 222 si apoi urmezi instructiunile!(simplu ca buna ziua)