| Rain_Simi_1972 a întrebat:

Cum aflu cine ma suna cu numar ascuns

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu afli, decat de la operatorul de telefonie cu ceva hartii de pe la judecatorie

| valentingb a răspuns:

Www.orange.ro
Factura detaliata cuprinde doar informatii cu privire la apelurile si mesajele scrise efectuate, nu si cele primite.

In plus, numerele care te apeleaza cu restrictie de identitate nu pot fi identificate in reteaua noastra.

www.cosmote.ro
Restrictionarea sau redirectionarea apelurilor primite cu identitate ascunsa sau aflarea numarului unui apel primit cu numar privat sunt indisponibile.
In cazul in care apelurile pe care le primesti sunt de natura abuziva, pentru solutionarea situatiei este necesar sa te adresezi celei mai apropiate sectii de politie. Situatia va fi analizata de catre organele abilitate in conformitate cu legislatia in vigoare.