| alexandruhuluta a întrebat:

Cum aflu codul puk daca am aruncat cartele din care facea parte si nu pot apela la : *100#?
Am nevoie va rog!

Răspuns Câştigător
| adrili10 a răspuns:

Mergi la magazinul ala cosmote Orange Vodafone, de unde aveai cartele si le zici lor si te vor ajuta.

| alexandruhuluta explică (pentru adrili10):

Pai cartele o am de la un magazin!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si la ce iti mai trebuie PUK daca ai aruncat-o?

| alexandruhuluta explică (pentru darrio2007):

Pai am gresit de trei ori codul pin si acuma trebuie sa-l pun pe cel puk ca sa-mi pun unul nou! Deoarce telefonul imi este blocat!

| adrili10 a răspuns (pentru alexandruhuluta):

Tiam mai zis mergi la magazinul ala cosmote Orange Vodafone, de unde aveai cartele si le zici si o sa te ajute.