| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu codul PUK daca nu mai am nimic in afara de cartela?( ma refer... cum aflu daca nu mai am carcasa cu informatii a cartelei ) Urgent va rog! FUNDAAA! happy

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi cu telefonul si cu cartela sim la un centru a firmei de telefonie emitente.
Probabil va trebui sa-ti schimbe si cartela.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa suni de pe alt nr si îți cere nr pe care dorești codul pui si gata

| RandomStudent a răspuns:

Daca esti pe Orange poti sa iti afli codul puk cu ajutorul altei cartele: introduci *100*9*1*8*1*1# si introduci nr de telefon al tau.Dar daca esti pe alta retea nu stiu daca exista optiunea asta

| CristianAndrei2016 a răspuns:

Pe ce retea esti?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristianAndrei2016):

Mai degrabă o întrebai pe ce planetă estelaughing