| anadark84 a întrebat:

Cum aflu numarul unei cartele Vodafone? Nu am credit pe ea si nu pot suna pe alt nr...

Răspuns Câştigător
| Sorin24 a răspuns:

Poti sa trimiti un mesaj de genul "suna-ma". Acest lucru se face sunand la:
*120# -> alegi optiunea 1"Suna-ma"->1 "suna-ma national"->introduci numarul unei alte cartele pe care vrei sa primesti mesajul si confirmi. In scurt timp numarul introdus va primi un mesaj din partea ta. In mod sigur la mesaj va aparea si numarul tau. Mesajul trimis de tine este gratuit. Bafta big grinD

| anadark84 explică (pentru Sorin24):

A functionat! Multumesc frumos! happy

| Andrei_Grosu_1992 a răspuns (pentru Sorin24):

Merci

5 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Anndrreiiutta a răspuns:

Pai pune-ti si tu credit si sa suni pe cineva si iti va spune el numarul. Sau mai este un numar la care trebuie sa suni fara credit dar eu nu sunt in vodadone si nu stiu. Sper ca te-am ajutat. Pa pupici.

| Trainstation_Marian_1964 a răspuns:

Cum aflu numarul unei cartele Vodafone? Nu am credit pe ea si nu pot suna pe alt nr...