| ROXANA_5279 a întrebat:

Cum aflu parola de la wifi memorata in telefon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te conectezi la routerul respectiv. Intri pe google chrome sau pe un browser de internet si scrii la adresa : 192.168.0.1,192.168.10.1 sau 192.168.1.1. O sa-ti ceara nume de utilizator si parola si scrii la ambele admin si dai ok. Dupa ce ai intrat in setari, te duci la wirlless si la wirlless security unde vei gasi si wirlless passowrd. Acolo e parola!winking

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca este al tau intri pe un PC sau laptop pe care ai semnal de la router. Nu stiu ce browser ai dar ele pastreaza parolele. Spune-mi, te rog, ce windows ai si cu ce browser lucrezi.

| ROXANA_5279 explică:

Nu e la mine pe laptop, mi.a bagat parola in telefon si nu o stiu

| ROXANA_5279 explică:

Mersi mult

| ROXANA_5279 explică:

Dar nu merge...degeaba scriu admin

| anonim_4396 a răspuns (pentru ROXANA_5279):

Atunci ai de-a face cu un router securizat, poate sa aiba alt user name si alta parola. Afla-le!