| viktor7 a întrebat:

Cum as putea pune parola pe Nokia c7? nu am gasit nimic la setari, ajutor
Fundaa

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Intra in Settings -> Phone -> Phone management -> Security settings > Phone and SIM card, selecteaza Security Code, acum alege un cod de 4 cifre/litere/simboluri, selecteaza Phone Autolock Period si asta e tot big grin

2 răspunsuri:
| SoniaCookieMonster a răspuns:

Iti poti dowloada o aplicatie de pe Zedge care se numeste AppLock sau ceva de genul asta, dar nu este gratis, iar varianta gratis e numai DEMO.

| horia2012 a răspuns:

Vezi aici:
http://www.microsoft.com/......rguidance/
Nu uita codul ca ajungi in service. Altfel nu-l mai poti debloca.