| random1620 a întrebat:

Cum as putea sa-mi sterg toate datele cache din telefon? (adica in general, fara sa mai trebuiasca sa ma duc la fiecare aplicatie in parte)

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Din setări, de la memorie.

| NLS a răspuns:

Poti sterge datele cache cu CCleaner sau cu cleanerul adaugat de integrator (Samsung, Huawei, Sony, Lenovo, Xiaomi, etc)

Daca eventual nu le sterge niciunul dintre ele, nu cred ca se poate decat manual, pentru fiecare aplicatie in parte.

| Zuzu1991 a răspuns:

Cauta pe net "android hard reset"
urmeaza pasii, in afara de faptul ca nu stergi decat partitia cache si nimic altceva

| GPA a răspuns:

Din Recovery poți șterge datele din Cache.

Pornești telefonul cu volum (-) + power, selectezi în Recovery (Clear cache partition/Delete Cache partition).