| hjcxnmvfnmvfnmjgfv a întrebat:

Cum bagi o melodie pe telefon cu cablul de date?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce telefon ai?

| gelu1970 a răspuns:

Conectezi telefonul la pc cu cablul de date. dupa ce ti-l recunoaste in pc, mergi la melodie, pui mouse pe melodie dai click dreapta mergi pe send si alegi dispozitivul tau, adica telefonul si dai click. se trimite melodia in telefon.

| Biancutzika a răspuns:

Conectezi telefonul la pc folosind cablul de date. Alegi melodie care vrei sa o descarci, intri pe google si scrii zoutube mp3 converter, copii linkul de la melodie de pe youtube, ii dai copy paste, apoi apesi download. Ti se va deschide o fereastra si tragi cu mouse+ul melodia intr'un fisier din telefonul tau. Apoi scoti cablul de date si ai melodia in telefon. Fundita?; 3

| VladVladut1998 a răspuns:

Cauti in calculator melodia care doresti sa o pui pe telefon, o copiezi, apoi dechizi o fereastra de My Computer(cauti acolo cum ai C si D sau cum ai denumirea, trebuie sa iti mai apara F sau E deschizi fereastra) si dai Paste sau Lipire.
Succes.