Întrebare recomandată | Goofy a întrebat:

Cum blochez un numar de telefon la apeluri si/sau mesaje pe un Orange Hiro?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai sistem de operare android? Instaleaza aplicatia call blocker si scapi de griji.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa iti descarci pe telefon aplicatia BlackList din magazinul Play. Aceasta aplicatie te va ajuta sa blochezi atat apelurile cat si numerele care te deranjeaza prin SMS.

Cu prietenie,
Orange Helper

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa iti descarci pe telefon aplicatia BlackList din magazinul Play. Aceasta aplicatie te va ajuta sa blochezi atat apelurile cat si numerele care te deranjeaza prin SMS.