| anonim_4396 a întrebat:

Cum configurez contul de Microsoft? imi spune sa configurez nu stiu ce naiba la "familia mea" de pe PC. si am intrat si nu stiu ce sa-i fac. (Lumia 520) heeeellllppppp!

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aşa păţeşti când treci vârsta sub 18 ani :(

Metodele ( care te ajută să "scapi" de configurare ) amintite de @andreyutza_7220 sunt corecte - vezi linkul :
http://www.tpu.ro/......mi-zice-k/

Vezi cum se realizează configurarea la linkul oficial :
http://www.windowsphone.com/......dows-phone

Toate cele bune.

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Mersi foarte mult. happy

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

O zi frumoasa si tie! happy

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulţumescwinking

Răspuns utilizator avertizat
| verona123 a răspuns:

Nokia lumia 520 are si o prietena de-a mea ...si ei ii arata asa si nu poate descarca nici o aplicatie....nu stiu nici cei de la service-ul unde am fost cu el...