| pufarina2427 a întrebat:

Cum configurez setarile pentru internet la un Allview impera m..setari autimate inca nu exista si manualnu scrie pe internet cum sa le fac..scri prostii

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Setarile pentru internet se pot autoconfigura prin operatorul de telefonie mobila ale carui servicii le folosesti. Intra pe site-ul oficial si vei primi instructiuni legate de conectarea la internet de pe dispozitivul tau.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează ÎNTÂI în ce reţea eşti, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.